امروز پنجشنبه 23 مرداد 1399                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1399/05/21


 کانل رسمی گاز خوزستان
چهار شنبه 1399/05/08 تعداد بازدید: 66
اولين نشست كميته صيانت از حقوق شهروندي گاز خوزستان برگزار شد

در راستای صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداری:

اولین نشست کمیته صیانت از حقوق شهروندی گاز خوزستان برگزار شد

فهد خباز رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان از برگزاری اولین نشست ستاد صیانت از حقوق شهروندی با حضور حجت الاسلام نیک نژاد دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی استانداری خوزستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خوزستان،فهد خباز گفت: این نشست با هدف بررسی عملکرد شرکت گاز خوزستان در شاخص‌های حقوق شهروندی و عفاف وحجاب برگزار شد.

در ابتدای این نشست رئیس روابط عمومی، گزارش جامعی از اقدامات شرکت گاز خوزستان ارائه داد و بیان داشت: در تلاش هستیم تا با همکاری سایر واحدهای سازمانی کیفیت شاخص‌های حقوق شهروندی را ارتقاء دهیم.

 در بخش دیگری از این نشست حجت الاسلام نیک نژاد دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی استانداری خوزستان با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در شرکت گاز افزود: شرکت گاز خوزستان در راستای صیانت از حقوق شهروندی اقدامات بسیار ارزشمندی را انجام شده است که در مقایسه با دیگر دستگاه‌های خدمات رسان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

حجت الاسلام نیک نژاد با اعلام کسب عنوان برتر شرکت گاز خوزستان در سال جاری تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی استان باید از دستگاه‌های موفق در صیانت از حقوق شهروندی الگوبرداری کنند.

وی با تاکید بر اهتمام دستگاه‌های اجرایی در خصوص اجرای مسئولیت اجتماعی گفت: شرکت گاز خوزستان در مواجهه با بحران‌ها و رفع مشکلات و محرومیت زدایی استان از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کرده است.

در بخش دیگری از این نشست عبداله ابول پور مدیر عامل گاز خوزستان با بیان اینکه این شرکت به دنبال تحسین برانگیزترین نهاد در ارائه خدمات به شهروندان است، افزود: در بخش مسئولیت اجتماعی آمادگی همکاری با کلیه دستگاه‌های اجرایی استان در جهت رفع محرومیت‌ها و مشکلات را داریم.

 مدیر عامل شرکت گاز خوزستان تصریح کرد: استان خوزستان دارای ظرفیت‌ها و منابع بسیار خوبی در بخش‌های مختلف است که با مدیریت صحیح می‌توان در جهت رفع مشکلات استان گام‌های موثری برداشته شود.

در پایان این نشست و با حضور مدیر عامل گاز استان، رئیس روابط عمومی و دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداری از نحوه‌ی خدمات دهی به مراجعین در میزخدمت و دفتر سرمایه گذاری شرکت گاز استان بازدید شد.

انتهای پیام/.