امروز دوشنبه 16 تیر 1399                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1399/04/15


 کانل رسمی گاز خوزستان
چهار شنبه 1399/04/04 تعداد بازدید: 57
رو نمايي از تمثال سرلشكر شهيد علي هاشمي در گاز خوزستان برگزار شد

به بهانهی گرامیداشت سالروز شهادت سردار هور:

رو نمایی از تمثال سرلشکر شهید علی هاشمی در گاز خوزستان برگزار شد

همزمان با سالروز شهادت سردار رشید اسلام شهید علی هاشمی که در چهارم تیر ماه 1368 به مقام شهادت رسید, مراسم رونمایی از تمثال مبارک این شهید عالی مقام با حضور مهندس ابول‌پور مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان, آیت ا... دکتر حیدری نماینده مردم خوزستان درمجلس خبرگان رهبری و جمعی از کارکنان ولایتمدار گاز استان برگزار شد.

در این مراسم ابتدا مهندس ابول پور ضمن گرامیداشت شهدای انقلاب اسلامی بویژه شهیدان دوران دفاع مقدس اظهار داشت: نام شهدا نامی است جاودانه در قلب تاریخ ایران زمین و شهید علی هاشمی اسطوره ای که در 17 سالگی بچه انقلاب، 19 سالگی فرمانده, 27 سالگی شهید و در سال 1389 به مهین اسلامی بازگشت, شهیدی که هور در مقابلش سر به تعظیم فرود می‌آورد و چه افتخار بزرگی است بر مجموعه خدوم شرکت گاز استان خوزستان که درسالروز آسمانی شدن شهید علی هاشمی به پاس تجلیل از این شهید بزرگوار مراسم پرده برداری از تمثال مبارک ایشان و شهدای شرکت گاز برگزار شود.  در این مراسم دکتر حیدری نماینده خبرگان رهبری ضمن گرامیداشت ولادت حضرت معصومه (س)  و همچنین آغاز دهه ی کرامت برگزاری و تجلیل از مقام شهدا را کاری ارزشمند و مقدس  دانست و از نگاه ویژه شرکت گاز استان خوزستان در مقوله ترویج و اشاعه فرهنگ جهاد و شهادت  مراتب سپاس و قدردانی خویش را اعلام و ابراز نمود .

لازم به ذکر است همزمان با رونمایی از تمثال شهید علی هاشمی توسط پایگاه مقاومت بسیج و روابط عمومی شرکت گاز خوزستان، برگزاری مسابقه کتابخوانی کتاب "هوری" زندگی نامه شهید علی هاشمی به صورت برخط ازطریق شبکه‌های مجازی, وب سایت و شبکه اینترانت با مضمون شهید علی هاشمی برگزار می گردد.

انتهای پیام/.