امروز چهارشنبه 07 خرداد 1399                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1399/03/06


 کانل رسمی گاز خوزستان
چهار شنبه 1399/02/10 تعداد بازدید: 380
پيام مهندس ابول پور مدير عامل شركت گاز استان خوزستان به مناسبت فرا رسيدن روز كارگر

                                                      

                                                 بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

 

یازدهم اردیبهشت ماه نماد ، عزت و هم واژه سختکوشی در کنار قناعت و  مصادف است با روز پاسداشت مقام کار و کارگر به همه آنانکه که مجاهدانه در ایران امروز در مقام  و منزلت  کارگران فعالیت دارند بویژه  به همکاران شریف  در شرکت گاز استان خوزستان  تبریک  و تهنیت عرض می کنم . این فرصت مجال ارزشمندی است تا با یادآوری این  جانفشانی د ر جامعه کارگری در عرصه‌های دفاع مقدس و پاسداری از انقلاب اسلامی، یاد و خاطره شهدای گرانقدر این خانواده را گرامی بداریم و بر مقام شامخ این عزیزان درود بفرستیم.

 

بی‌تردید در تمامی رویدادهای انقلاب اسلامی از ابتدای آن تا اینجای تاریخ که ما ایستاده‌ایم، نشان و رد پای کارگران شریف که با بصیرت و غیرت تمام در صحنه‌های مختلف حضور داشته‌اند، به چشم می‌خورد و نقش‌آفرینی بی‌بدیل این عزیزان در عرصه‌های مختلف سیاست و اقتصاد کشور برکسی پوشیده نیست. درخشش دستاوردهای زحمتکشان و تلاشگران این عرصه تا بدانجا بوده است که دشمنان قسم خورده انقلاب و ملت ایران نیز در تحریم‌های ظالمانه خود، تولید و اقتصاد را که ماحصل اهتمام عرصه تولید است را هدف قرار داده‌اند.

 

در عین حال طی سال‌های اخیر شاهد بوده‌ایم که شکوفایی اقتصاد کشور ‌به‌رغم تمام مانع تراشی‌ها و ستیزه‌گری‌های برخی قدرت‌های جهانی و استعمار در دست‌یابی به فناوری تولید و ارتقای سطح دانش و تکنیک، با همت کارگران بی‌ادعای صنعت کشور و دست‌های توانمند آنان میسر شده است.

 

تجربه همکاری درجمع صمیمی، با روحیه و توانمند همکاران شریف به من آموخته است که این مردان و زنان بزرگ بر آمده از تاریخ پرافت و خیز همواره با استظهار به لطف پروردگار و قدرت صبر و همدلی بر هر محدودیتی ظفر خواهند یافت و چندانکه در گذشته ثابت کرده‌اند، با اتحاد و تلاش از تهدید تنگناهای حاکم، فرصت رونق تولید را رقم خواهند زد و با چرخش دست و بازوی آنان چرخه صنعت خودرو قدرتمندانه به حرکت خود ادامه خواهد داد.

 

 همه ما بر این باور هستیم  که فرهنگ جامعه کارگری کشور، موجب ارتقای تولید و صنعت کشور بویژه در صنعت گاز کشوبوده،هست و  خواهد شد و در سایه‌سار تلاش این بزرگواران است که می‌توانیم به تحقق «جهش تولید » که از تاکیدات مقام معظم رهبری و برنامه‌های راهبردی دولت تدبیر و امید است، دستیابیم. بی‌شک با همت شما  کارگران بزرگوار در صنعت قدرتمند گاز کشور و به ویژه استان زرخیز خوزستان  شاهد دستاوردهای ارزشمندی که حاکی از بالندگی غرور آفرین صنعت  و پویایی اقتصاد کشور است، خواهیم بود .

 

ضمن ستایش دست‌هایی که آیینه تلاش روزگارند، بر این  باورم که برای گذر از بحران پیش روی حضور یکایک کارگران عزیز بایسته و ناگزیر است. همان‌هایی که به فرموده مقام معظم رهبری ستون فقرات اقتصاد و تولید هستند و هم اکنون در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان قرار دارند.

 

درپایان با درود به همه پویندگان اصیل و خدوم، به ویژه همکاران ارجمند در خانواده بزرگ شرکت گاز استان خوزستان ، از آنان قدردانی می کنم و آرزومند سلامت و بهروزیشان از درگاه خداوند متعال هستم.

                                                                                                                ومن ا... التوفیق 

                                                                                                                عبداله ابول پور

                                                                                                                  مدیر عامل