امروز چهارشنبه 07 خرداد 1399                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1399/03/06


 کانل رسمی گاز خوزستان
شنبه 1398/02/21 تعداد بازدید: 822
ارسال اقلام بهداشتي ويژه بانوان به مناطق سيل زده

توسط بسیج خواهران شرکت گاز استان خوزستان صورت گرفت:

ارسال اقلام بهداشتی ویژه بانوان به مناطق سیل زده

در پی اعلام جمعیت هلال احمر خوزستان در خصوص نیازمندی‌های سیل زدگان و کمک به آنان، پایگاه مقاومت بسیج خواهران شرکت گاز استان خوزستان در اقدامی خود جوش از تهیه و ارسال محصولات بهداشتی و پوشاک ویژه بانوان در مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، نسرین نجفی مسئول امور هماهنگی خواهران پایگاه مقاومت بسیج گاز خوزستان گفت: با توجه به اعلام نیاز از سوی جمعیت هلال احمر خوزستان، واحد بسیج خواهران شرکت گاز در اقدامی خود جوش و داوطلبانه نسبت به تهیه اقلام بهداشتی و پوشاک ویژه خواهران برای آسیب دیدگان از سیل جمع آوری و توزیع گردید.

مسئول هماهنگی پایگاه مقاومت بسیج خواهران گاز استان با اشاره به نیاز مبرم و ضروری سیل زده گان به پوشاک و اقلام بهداشتی افزود: خواهران بسیجی گاز خوزستان همراه و همگام با سایر هم استانی‌ها و هموطنان در راه خدمات رسانی به اهالی روستاهای مناطق سیل زده که بر اثر سیلاب فروردین ماه به آنها  خسارت وارد شده است، در تلاش هستند که در جهت یاری رسانی به آسیب دیدگان اقدام نمایند.

نجفی تصریح کرد: این اقدامات بر اساس اعلام فراخوان و با هماهنگی پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب به مناطق سیل زده اعزام گردید.