امروز چهارشنبه 07 خرداد 1399                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1399/03/06


 کانل رسمی گاز خوزستان
شنبه 1398/02/14 تعداد بازدید: 1308
تقدير از مدير عامل شركت گاز خوزستان

در پی اقدامات موفق گاز خوزستان در بحران سیلاب فروردین ماه:

تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز خوزستان

در مراسمی با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران مهندس تربتی، مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران مهندس مومنی و جمعی از مدیران شرکت ملی گاز ایران و مدیرعامل شرگت گاز استان خوزستان از اقدامات صورت گرفته در بحران سیلاب فروردین ماه سال جاری خوزستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان در پی بحران سیلاب در بهمن‌ماه 97 و فروردین‌ماه 98 در خوزستان و تلاش‌های صورت گرفته توسط شرکت گاز خوزستان در بخش‌های مختلف از مدیر عامل شرکت گاز خوزستان تجلیل شد.

در این مراسم مهندس تربتی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران گفت: عشق به خدمت و ایثار نیروهای جهادی در صنعت گاز همواره باعث سربلندی این صنعت بوده است و از اینکه بنده در این موفقیت‌ها سهیم شده‌ام به خود افتخار می‌کنم.

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به تقدیر نهادهای مختلف به ویژه ریاست محترم جمهوری از اقدامات ارزشمند شرکت ملی گاز ایران در بحران سیلاب افزود: وجود نیروهای ارزشی در این صنعت یکی از مهمترین رسالت‌های شرکت‌های گاز استانی است که در این زمینه صنعت گاز ظرفیت بسیار خوبی دارد.   

مهندس تربتی با بیان اینکه نیروی انسانی به عنوان سرمایه عظیم معرفتی در امر خدمت به مردم در شرکت گاز قلمداد می‌شود تصریح کرد: کسانی که برای راحتی هم وطن و هم استانی‌های خود در ارائه خدمات گازرسانی تلاش می‌کنند مطمئناً در حال جهاد هستند و خشنودی خداوند متعال را برای خود رقم می‌زنند.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان مهندس ابول پور، از مهندس پرویز امیری رئیس بهره برداری شهرستان‌های گاز خوزستان و مهندس سید قاسم یرافی رئیس اداره گاز شهرستان سوسنگرد و مهندس صادق باوی رئیس تعمیرات دشت آزادگان تقدیر شد.