امروز چهارشنبه 07 خرداد 1399                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1399/03/06


 کانل رسمی گاز خوزستان
دوشنبه 1398/02/09 تعداد بازدید: 902
در راستاي مسئوليت اجتماعي شركت گاز استان خوزستان: استقرار سرويس بهداشتي و حمام در محل اسكان موقت سيل زدگان در راستاي مسئوليت اجتماعي شركت گاز و با دستور مديرعامل گاز خوزستان شش دستگاه كانكس شامل سه چشمه سرويس بهداشتي و سه چشمه حمام به روستاهاي درگير

در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت گاز استان خوزستان:

استقرار سرویس بهداشتی و حمام در محل اسکان موقت سیل زدگان

در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت گاز و با دستور مدیرعامل گاز خوزستان شش دستگاه کانکس شامل سه چشمه سرویس بهداشتی و سه چشمه حمام به روستاهای درگیر سیل شهرستان دشت ازادگان اعزام شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، در پی بازدید مدیر عامل شرکت گاز استان از مناطق درگیر سیل دشت آزادگان و با توجه به پایین بودن وضعیت بهداشتی در محل اسکان سیل زدگان تعداد 6 دستگاه کانکس شامل سه چشمه سرویس بهداشتی و سه چشمه حمام به روستاهای درگیر سیل اعزام شد.

مدیر عامل شرکت گاز خوزستان مهندس ابول پور ضمن بازدید از محل اسکان موقت سیل زدگان با برخی افراد مستقر در این محل در خصوص وضعیت غذایی و بهداشتی گفتگو کرد و گفت: با توجه به اینکه وضعیت سیلاب در استان در حال پایداری است، امیدواریم تا چند روز آینده نسبت به خدمات رسانی بهتر در بخش‌های بهداشتی و غذایی پشتیبانی لازم صورت پذیرد.

مهندس ابول پور با اشاره به وجود مشکلات بهداشتی در محل اسکان موقت سیل زدگان، افزود: پس از بررسی میدانی از این مناطق 6 دستگاه کانکس شامل سه چشمه سرویس بهداشتی و حمام به این مناطق اعزام شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان با بیان اینکه گاز خوزستان تا پایان بحران سیلاب در کنار مردم آسیب دیده از سیل می‌ماند تصریح کرد: در راستای مسئولیت اجتماعی گاز خوزستان علاوه بر تجهیز محل اسکان موقت سیل زدگان به سرویس بهداشتی و حمام، روزانه سه تانکر آب شرب نیز به مناطق اسکان موقت، وظیفه آبرسانی را بر عهده دارند.

مهندس ابول پور در خصوص خدمات رسانی به سیل زدگان گفت: شرکت گاز استان خوزستان با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استانداری و جمعیت هلال احمر استان تاکنون در بخش‌های مختلفی از جمله: اختصاص ماشین آلات سنگین جهت احداث سیل بند، تامین مواد غذایی و بهداشتی مورد نیاز سیل زدگان و اقلام ضروری شامل پتو، چادر و گونی را با هدف کمک رسانی به سیل زدگان ارائه نموده است که این خدمات تا پایان بحران سیلاب ادامه خواهد داشت.     

انتهای خبر / .