امروز چهارشنبه 13 فروردین 1399                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/12/28


 کانل رسمی گاز خوزستان
سه شنبه 1398/12/13 تعداد بازدید: 438
رويكرد برندينگ و خدمات به جاي توسعه اولويت نخست در شركت گاز استان خوزستان

رویکرد برندینگ و خدمات به جای توسعه اولویت نخست در شرکت گاز استان خوزستان

ابول‌پور با بیان اینکه مصرف گاز در استان بیش از ۱۸ میلیارد مترمکعب است، افزود: خوزستان چون هم تولیدکننده است و هم برای انتقال گاز یک کریدور است -یعنی خطوط سراسری گاز از خوزستان می‌گذرد- در طرح جامع خوزستان کلیه شهرهای استان به لحاظ تامین گاز به صورت رینگ هستند و خطوط پایدار دارند تا مشکل قطعی نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه در بحث گاز در استان شرایط و شبکه پایداری داریم و هیچ‌گاه قطعی گاز نداریم، گفت: در حوادث مختلف همچون سیل تنها سازه‌ای که پایدار ماند و هیچ قطعی نداشت، گاز بوده که این مهم حاصل تلاش نیروهای شرکت گاز و استانداردهای اجرا بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز خوزستان در خصوص برنامه‌های توسعه‌ای افزود: در شرایط بهره‌مندی ۹۹ درصدی مناطق شهری و ۸۳ درصدی مناطق روستایی استان از نعمت گاز، دیگر بحث توسعه و چشم‌انداز معنا ندارد پس باید به سمت برندینگ و خدمات برویم. از سال گذشته که این سمت را عهده‌دار شدم، شعار و چشم‌انداز شرکت را سمت برندینگ تغییر دادم و هدف ما این است که به تحسین برانگیزترین شرکت در ارایه خدمات تبدیل شویم و بتوانیم در زمینه شاخص‌های فرآیندی و عملکردی با دیگر شرکت‌های تولیدی و خدماتی کشور رقابت کنیم.

انتهای پیام./.