امروز جمعه 02 اسفند 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/11/29


 کانل رسمی گاز خوزستان
چهار شنبه 1398/11/16 تعداد بازدید: 76
بهره برداري از پروژه گازرساني به روستاي حياويه در ايام دهه فجر

مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان خوزستان:

بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستای حیاویه در ایام دهه فجر

در مراسمی با حضور مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان خوزستان، ساکی بخشدار غیزانیه و جمعی از مسئولین محلی غیزانیه و اهالی روستاهای مشرحات، از پروژه 56 کیلومتر گازرسانی به روستای حیاویه بهره برداری شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، کریم خسافی مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های گاز خوزستان گفت: به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،پروژه گازرسانی به 257 خانوار روستای حیاویه با اعتباری بالغ بر 140 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

کریم خسافی مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان خوزستان ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود:گاز خوزستان بیش از یک میلیون مشترک گاز طبیعی دارد.

خسافی با اشاره به اینکه گازرسانی به روستاهای محروم استان از جمله سیاست‌های مسئولیت اجتماعی این شرکت است، توضیح داد: در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری 334 کیلومتر توسعه شبکه گاز در سطح روستاهای محروم استان در بهمن ماه انجام خواهد شد.

مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز خوزستان با تاکید بر اینکه تعداد انشعابات صورت گرفته در روستای حیاویه220 انشعاب می‌باشد، تصریح کرد:مدیران و پرسنل شرکت گاز خوزستان به صورت شبانه روزی در جهت ارائه خدمات به شهروندان استان همواره آماده خدمت رسانی هستند.

انتهای پیام/.