امروز جمعه 02 اسفند 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/11/29


 کانل رسمی گاز خوزستان
چهار شنبه 1398/05/30 تعداد بازدید: 858
تفاهم نامه همكاري استفاده از ظرفيت شركت‌هاي دانش بنيان منعقد شد

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان:

تفاهم نامه همکاری استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان منعقد شد

در جلسه‌ای با حضور عبداله ابول پور مدیر عامل شرکت گاز خوزستان، ابراهیم نادری دبیر نظام مشارکت گاز خوزستان، ایرج کاظمی نژاد سرپرست پارک علم و فناوری استان ضمن امضاء تفاهم نامه همکاری بر استفاده از ظرفیت‌های بومی برای اشتراک گذاری تجارب، دانش و ایده‌ها در صنعت گاز تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان عبداله ابول پور مدیر عامل گاز خوزستان گفت: با توجه به سابقه طولانی صنعت گاز در استان، ایجاد بستر ایده و پیشنهاد از سوی نخبگان، مراکز دانش استان و مجموعه‌های دانش بنیان به شرکت گاز استان خوزستان می‌تواند زمینه ارتقاء این صنعت را فراهم کند.

مدیر عامل شرکت گاز خوزستان با اشاره به آمادگی این شرکت در تبادل دانش و تجربیات با دیگر دستگاه‌ها به ویژه مجموعه‌های دانش بنیان افزود: یکی از اهداف شرکت گاز خوزستان در استفاده از ظرفیت نخبگان، دسترسی و بکارگیری دانش فنی و فناورانه بومی روزآمد در حوزه خدمات گازرسانی است.

ابول پور کاربردی نمودن ایده‌های فناورانه و تجاری سازی آنها را گام موثری در جهت بستر سازی رونق تولید دانست و تاکید کرد: شناسایی ظرفیت‌های بالقوه و ایجاد فضای رقابتی می‌تواند زمینه شکوفایی اقتصادی استان را فراهم آورد.

در این جلسه ایرج کاظمی نژاد سرپرست پارک علم و فناوری استان با بیان اینکه استان خوزستان دارای سرمایههای فکری توانمندی است، گفت: فرصت سازی برای نخبگان بومی در زمینه‌های اقتصادی و صنعتی در میان مدت باعث رشد و توسعه اشتغال در استان خواهد شد.

وی پارک علم و فناوری را زمینه ساز حرکت‌های دانش بنیان دانست و تصریح کرد: این نهاد از زمان تاسیس توانسته از ظرفیت‌های افراد توانمند و نخبگان بومی در جهت توسعه استان در زمینه‌های مختلف استفاده نماید.

گفتنی است در پایان این جلسه تفاهم نامه همکاری با موضوع استفاده از ظرفیت‌های بومی دانش بنیان استان در حوزه گازرسانی به امضاء مدیر عامل شرکت گاز استان و سرپرست پارک علم و فناوری استان رسید.

انتهای پیام/.