امروز پنجشنبه 23 آبان 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/08/22


 کانل رسمی گاز خوزستان
دوشنبه 1398/04/17 تعداد بازدید: 477
نود و چهار درصداز جمعيت خوزستان از گاز طبيعي برخوردارند

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان:

 

94 درصد از جمعیت خوزستان از گاز طبیعی برخوردارند

 

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان در گفتگو با روابط عمومی این شرکت از بهره‌مندی 94 درصد از جمعیت استان خوزستان از گاز طبیعی خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان عبداله ابول پور مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان گفت: در استان خوزستان بالغ بر 84  شهر و 1813 روستا از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

 

مدیر عامل شرکت گاز خوزستان با اشاره به اینکه در حال حاضر توسعه گازرسانی به 232 روستا در دست اجرا است، افزود: با اتمام این پروژه‌ها حدود 88 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

 

ابول پور با بیان اینکه 98 درصد از جمعیت شهری خوزستان از گاز طبیعی برخوردار هستند گفت: با توجه به اینکه در سه ماهه نخست امسال بالغ بر 5900 مورد در استان اشتراک پذیری شده است، یادآور شد، توسعه شبکه در شهرها همچنان در برنامه کاری این شرکت قرار دارد و شهروندانی که در حاشیه شهرها سکونت دارند می‌توانند به دفاتر پیشخوان دولت جهت ثبت درخواست خود مراجعه نمایند.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان با بیان اینکه در سه ماهه نخست سال جاری 163 کیلومتر شبکه گذاری صورت گرفته است، تصریح کرد: تاکنون بیش از 2300 مورد نصب انشعاب در شهرها و روستاهای استان انجام شده است که این روند با شتاب بیشتری در حال اجرا است.      

 

انتهای پیام/.