امروز پنجشنبه 23 آبان 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/08/22


 کانل رسمی گاز خوزستان
سه شنبه 1398/04/04 تعداد بازدید: 616
طرح سنجش كنترل فشار خون در شركت گاز استان خوزستان برگزار شد

رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل گاز خوزستان:

طرح سنجش کنترل فشار خون در شرکت گاز استان خوزستان برگزار شد

رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت گاز خوزستان از طرح سنجش کنترل فشارخون برای پرسنل گاز استان در راستای بهداشت کارکنان خبر داد.

در راستای اجرای کمپین بسیج ملی فشار خون در ادارات دولتی، محمد حسن گل پیچی رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیر عامل شرکت گاز خوزستان گفت: با توجه به اینکه امروزه فشار خون بالا به عنوان یکی از علل اصلی کاهش عمر در کشور مطرح است، این طرح می‌تواند بخش قابل توجهی از این بیماری را شناسایی و کنترل کند.

گل پیچی به خدمات ارائه شده توسط دانشگاه علوم پزشکی اهواز اشاره کرد و گفت: مجموعه‌ی بهداشت و درمان استان خوزستان در این امر اقدامات بی‌بدیلی انجام داداه است که شایسته‌ی تقدیر است.

رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیر عامل شرکت گاز خوزستان با بیان اینکه طرح سنجش کنترل فشار خون از تاریخ 27 اردیبهشت ماه تا 15 تیرماه در استان اجرا می‌شود افزود: این طرح قرار است برای افراد بالای 30 سال و کلیه مادران باردار و بیماران کلیوی (نارسایی کلیوی) اجرا شود.

محمد حسن گل پیچی تصریح کرد: شرکت گاز استان خوزستان در راستای ارتقاء بهداشت فردی و خانوادگی پرسنل گاز خوزستان و همگام با سایر دستگاههای اجرایی با همکاری مرکز بهداشت شرق اهواز اقدام به اجرای این طرح نمود.    

انتهای پیام/.