امروز پنجشنبه 23 آبان 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/08/22


 کانل رسمی گاز خوزستان
سه شنبه 1398/04/04 تعداد بازدید: 537
پروژه گازرساني منطقه ويژه اقتصادي بندر امام بزودي آغاز مي‌شود

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان:

پروژه گازرسانی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام بزودی آغاز می‌شود

با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان، اعضای هیات مدیره و برخی روسای ادارات ستادی از پروژه‌های گازرسانی شهرهای جنوب شرق استان بازدید شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، عبداله ابول پور مدیر عامل گاز خوزستان در ابتدای روند بازدید از پروژه‌های گازرسانی، در شهرستان بندر امام خمینی(ره) که با حضور دریس مدیر کل سازمان بنادر و کشتیرانی آن شهرستان انجام شد گفت: شهرستان‌ بندر امام (ره) دارای ظرفیت‌های بسیاری برای سرمایه گذاری در صنعت گاز است که برای این ظرفیت‌ها باید زیرساخت مناسب برنامه ریزی کرد.

مدیر عامل شرکت گاز خوزستان با اشاره به اهمیت سرعت بخشیدن به توسعه شبکه گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی بندر امام(ره)، تاکید کرد: به زودی شاهد کلنگ زنی پروژه گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی بندر امام(ره) خواهیم بود و مردم عزیز این بخش از شهرستان از گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

در ادامه روند بازدید از پروژه‌های گازرسانی جنوب شرق استان، در شهرستان هندیجان، از ایستگاه‌های تقلیل فشار، تاسیسات و پروژه‌های فعال این شرکت بازدید و بر لزوم رعایت نکات ایمنی و تسریع در انجام پروژه‌های گازرسانی تاکید نمود.

در بخش دیگری از این بازدید مدیر عامل و هیات همراه با حضور در فرمانداری شهر هندیجان با بویری فرماندار این شهر در خصوص توسعه شبکه گازرسانی به روستاهای شهرستان هندیجان به گفتگو پرداختند.

انتهای پیام/.