امروز دوشنبه 01 مهر 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/06/24


 کانل رسمی گاز خوزستان
سه شنبه 1398/03/21 تعداد بازدید: 552
برگزاري دوره آموزشي مانيتورينگ در قالب 120 نفر ساعت

رئیس اداره آموزش شرکت گاز خوزستان خبرداد:

برگزاری دوره آموزشی مانیتورینگ در قالب 120 نفر ساعت

با حضور رؤسا و کارشناسان بهره برداری ادارات شهرستانی و شرکت گاز استان  دوره آموزشی سیستم نرم افزار مانیتورینگ ایستگاه های گاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان صمصامی گفت: با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ضرورت ارتقاء دانش کارکنان، دوره آموزشی سیستم نرم افزار مانیتورینگ برنامه ریزی و برگزار گردید.

رئیس آموزش شرکت گاز خوزستان با اشاره به اینکه دوره های آموزشی بر اساس استانداردهای شغلی برنامه ریزی می‌شوند، تصریح کرد: دوره تخصصی مانیتورینگ در راستای رسیدن اندازه گیری صحیح گاز طبیعی و همچنین به روز رسانی زیر ساخت‌های شبکه گازرسانی در قالب 120 نفر ساعت در شرکت گاز خوزستان برگزار شد.

صمصامی اظهار داشت: با راه اندازی سامانه مانیتورینگ ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز، علاوه بر افزایش دقت و نظارت در اندازه گیری گاز طبیعی، مدیریت دقیق تری بر نحوه‌ی توزیع و مصرف گاز طبیعی خواهیم داشت.

گفتنی است با راه اندازی سیستم مانیتورینگ در 8 ایستگاه صنایع عمده شرکت گاز استان خوزستان و اجرای سامانه مانیتورینگ، می‌توان رفتار شبکه گازرسانی را در شرایط مختلف مورد مطالعه و بررسی قرارداد که این موضع از لحاظ آماری و مدیریتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتهای خبر/ .