امروز دوشنبه 01 مهر 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/06/24


 کانل رسمی گاز خوزستان
چهار شنبه 1398/03/01 تعداد بازدید: 602
ارسال دوازدهمين محموله غذايي و بهداشتي به مناطق سيل زده

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان خبرداد:

ارسال دوازدهمین محموله غذایی و بهداشتی به مناطق سیل زده

در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت گاز خوزستان و با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استان دوازدهمین محموله غذایی و بهداشتی گاز خوزستان به آسیب دیدگان ناشی از سیل به شهرهای کارون، دشت آزادگان و حمیدیه اعزام شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، با توجه به وقوع بحران سیلاب در فروردین ماه سال جاری و نامناسب بودن وضعیت بهداشتی در محل اسکان سیل زدگان دوازدهمین محموله غذایی و بهداشتی شرکت گاز استان خوزستان شامل: انواع کنسروجات،آب معدنی،خرما، صابون و ... به شهرها و روستاهای آسیب دیده از روان آب های فروردین ماه  اعزام شد.

مدیر عامل شرکت گاز خوزستان مهندس ابول پور ضمن تاکید بر ضرورت رسیدگی بیشتر به مناطق سیل زده گفت: با توجه به اینکه وضعیت سیلاب در استان فروکش کرده است، امیدواریم بتوانیم تا چند ماه آینده نسبت به خدمات رسانی بهتر در بخش‌های بهداشتی و غذایی پشتیبانی لازم صورت پذیرد.

مهندس ابول پور با اشاره به وجود مشکلات بهداشتی در محل اسکان موقت سیل زدگان و شروع فصل گرما در خوزستان، افزود: پس از بازدید میدانی از این مناطق در چند روز اخیر حدود 100 دستگاه پنکه به مردم عزیز مناطق سیل زده کمک رسانی گردیده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان با بیان اینکه گاز خوزستان تا پایان بحران سیلاب در کنار مردم آسیب دیده از سیل می‌ماند، تصریح کرد: در راستای مسئولیت اجتماعی، گاز خوزستان تاکنون اقدامات موثری در جهت رفاه شهروندان سیل زده از جمله: تجهیز محل اسکان موقت سیل زدگان به سرویس بهداشتی و حمام، گازرسانی به برخی از محل‌های اسکان موقت، اعزام روزانه سه تانکر آب شرب به مناطق اسکان موقت، تامین مواد غذایی و بهداشتی مورد نیاز سیل زدگان و اقلام ضروری شامل پتو، چادر انجام گرفته است که این خدمات تا پایان بحران سیلاب ادامه خواهد داشت.    

انتهای خبر / .