امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/02/29


 کانل رسمی گاز خوزستان
سه شنبه 1398/02/17 تعداد بازدید: 159
كارگران فعال در سيل خوزستان تجليل شد

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در گاز خوزستان:

کارگران فعال در سیل خوزستان تجلیل شد

 

در مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان مهندس ابول پور، اعضای هیات مدیره گاز خوزستان و جمعی از پرسنل شرکت گاز خوزستان، از کارگران فعال در بحران سیل خوزستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان مدیر عامل شرکت گاز خوزستان مهندس ابول پور ضمن گرامیداشت روز کار و کارگر گفت: سیلاب خوزستان باعث یک رنگی اقشار مختلف مردم شد.

مدیر عامل شرکت گاز خوزستان با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته توسط پرسنل واحدهای مختلف در بحران سیل خوزستان افزود: بلاها و مشکلات زیادی در این استان اتفاق افتاده اما این مشکلات نه تنها باعث ناامیدی در بین مردم نشده بلکه مردم غیور استان را در برابر مصائب مقاوم تر و صبورتر کرده است و این امر نعمت بزرگی برای خوزستان است.

مهندس ابول پور با بیان اینکه در بحران سیلاب همه‌ی واحدهای ستادی به صورت خودجوش به میدان بحران آمدند، اظهار داشت: سیستمی که به صورت خودجوش و جهادی پا به عرصه‌ی بحران می‌گذارد سیستمی است که به بلوغ سازمانی رسیده است.

مدیر عامل گاز خوزستان ضمن تاکید بر برنامه ریزی شرکت گاز خوزستان برای رسیدن به تحسین بر انگیزترین شرکت در همه‌ی امور تصریح کرد: از مدیران و پرسنل انتظار می‌رود از همه‌ی ظرفیت‌ها برای رسیدن به این مهم تلاش کنند.

در بخش دیگری از این مراسم مدیر امور حقوقی آقای جویجری، مدیر توسعه مدیریت و منابع انسانی مهندس باقری، مدیر بهره برداری مهندس نکونام، مدیر مهندسی و اجرای طرح‌ها مهندس خسافی ضمن تبریک روز جهانی کارگر به همه کارگران شرکت گاز خوزستان، از برنامه‌های رفاهی، شغلی و رسیدگی به دغدغه‌های کارگران شرکت گاز خوزستان در آینده خبردادند.

در پایان این مراسم با حضور مدیر عامل شرکت گاز خوزستان مهندس ابول پور و اعضای هیات مدیره از 23 نفر کارگر فعال در بحران سیلاب خوزستان تجلیل شد.