امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/02/29


 کانل رسمی گاز خوزستان
دوشنبه 1398/02/09 تعداد بازدید: 188
ياري رساني به آسيب ديده گان ناشي از سيل شتاب بيشتري بگيرد

رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان خوزستان:

یاری  رسانی به آسیب دیده گان ناشی از سیل شتاب بیشتری بگیرد

با حضور رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان خوزستان دکتر دینی، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل شرکت گاز خوزستان مهندس ابول پور، از وضعیت شهرها و روستاهای سیل زده و تاسیسات و ایستگاه‌های گاز در مسیر سیلاب بازدید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، مدیر عامل شرکت گاز خوزستان مهندس ابول پور در این بازدید با ارائه گزارش جامعی از وضعیت سیلاب در خوزستان گفت: شرکت گاز خوزستان با تشکیل ستاد مدیریت بحران در چهار محور نسبت به اقدامات پیشگیرانه، مقابله با بحران سیلاب، تعیین خسارات ناشی از سیلاب و کمک رسانی به سیل زدگان برنامه ریزی نموده است.

مدیرعامل شرکت گاز خوزستان با اشاره به کاهش ارتفاع سیل در مناطق مرکزی استان و همچنین هجوم سیلاب به مناطق جنوبی خوزستان از جمله: شادگان و آبادان اظهار داشت: بسیاری از تاسیسات زیرساختی و ایستگاه‌های گاز این شرکت تحت تاثیر سیلاب قرار گرفته است که در جلسات کمیته‌ی بحران و تمهیدات انجام شده در حال کنترل وضعیت تاسیسات و ایستگاه‌ها هستیم.

مهندس ابول پور با بیان اینکه اقدامات پدافندی در خصوص جلوگیری از بروز سیلاب به ایستگاه‌ها صورت گرفته است تصریح کرد: احداث سیل بند، نصب نشانگر بر روی خطوط لوله‌های گاز و راه اندازی دیسپچینگ جهت رصد وضعیت ایستگاه‌ها از جمله اقداماتی است که در جلسات کمیته‌ی بحران گاز استان تصمیم گیری و برنامه ریزی شده است.

مدیر عامل شرکت گاز خوزستان در خصوص محافظت از دستگاه‌ها تصریح کرد: با بکارگیری ماشین آلات سنگین نسبت به مقاوم سازی سیل بندهای احداث شده جهت جلوگیری از ورود سیلاب به ایستگاه‌ها و تاسیسات گاز اقدامات موثری انجام شده است.

مهندس ابول پور در خصوص کمک رسانی به سیل زدگان گفت: شرکت گاز استان خوزستان با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استانداری و جمعیت هلال احمر استان تاکنون اقلام قابل توجهی بسته‌های حمایتی شامل: انواع کنسروجات، پتو، مواد بهداشتی، چادر، گونی و سایر اقلام مورد نیاز را به آسیب دیدگان ناشی از سیل ارائه داده است.

در ادامه این بازدید رئیس هیئت مدیره گاز خوزستان دکتر دینی ضمن بازدید از شهرها و روستاهای در معرض سیل و همچنین تاسیسات زیرساختی و ایستگاه‌های گاز گفت: یاری رسانی به مردم سیل زده و پایداری شبکه‌های گاز به شهرها و روستاها باید بیش از پیش شتاب بیشتری پیدا کند.

گفتنی است نشست اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان خوزستان پس از بازدید از مناطق سیل زده با حضور دکتر دینی رئیس هیئت مدیره، اعضای هیات مدیره و مهندس ابول پور مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان در اداره گاز شهرستان آبادان برگزار شد.