امروز پنجشنبه 31 مرداد 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/05/30


 کانل رسمی گاز خوزستان
پنج شنبه 1398/01/22 تعداد بازدید: 624
اولويت؛ كمك رساني به مردم و پايداري شبكه گاز روستاهاي سيل زده
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در بازدید از وضعیت سیلاب خوزستان:
اولویت؛ کمک رسانی به مردم و پایداری شبکه گاز روستاهای سیل زده

با حضور مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، مهندس مؤمنی و هیات همراه، مدیر عامل شرکت گاز خوزستان مهندس ابول پور و اعضای هیات مدیره، از شهرها و روستاهای سیل زده و تاسیسات و ایستگاههای در مسیر سیلاب خوزستان بازدید شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، مدیر عامل شرکت گاز خوزستان در این بازدید با ارائه گزارش جامعی به مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: شرکت گاز خوزستان با تشکیل ستاد مدیریت بحران در چهار محور نسبت به اقدامات پیشگیرانه، مقابله با بحران سیلاب، تعیین خسارات ناشی از سیلاب و کمک رسانی به سیل زدگان برنامه ریزی نموده است.
مدیرعامل شرکت گازخوزستان با اشاره با افزایش دبی رودخانه و بالا آمدن سطح آب افزود: بسیاری از تاسیسات زیرساختی و ایستگاه‌های گاز این شرکت تحت تاثیر سیلاب قرار گرفته است.
مهندس ابول پور با بیان اینکه اقدامات پدافندی در خصوص جلوگیری از بروز سیلاب به ایستگاهها صورت گرفته است تصریح کرد: احداث سیل بند، نصب نشانگر بر روی خطوط لوله‌های گاز و راه اندازی دیسپچینگ جهت رصد وضعیت ایستگاه‌ها از جمله اقداماتی است که در جلسات ستاد بحران گاز استان تصمیم گیری و برنامه ریزی شده است.
مدیر عامل شرکت گاز خوزستان در خصوص محافظت از دستگاه‌ها تصریح کرد: با بکارگیری ماشین آلات سنگین نسبت به مقاوم سازی سیل بندهای احداث شده جهت جلوگیری از ورود سیلاب به ایستگاه‌ها و تاسیسات گاز اقدامات موثری انجام شده است.
مهندس ابول پور در خصوص کمک رسانی به سیل زدگان گفت: شرکت گاز استان خوزستان با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استانداری و جمعیت هلال احمر استان تاکنون اقلام قابل توجهی بسته‌های حمایتی شامل: انواع کنسروجات، پتو، مواد بهداشتی، گونی و سایر اقلام مورد نیاز را به آسیب دیدگان ناشی از سیل ارائه داده است.
در ادامه این بازدید مدیر گازرسانی شرکت ملی ایران مهندس مؤمنی ضمن بازدید از شهرها و روستاهای در معرض سیل و همچنین تاسیسات زیرساختی و ایستگاه‌های گاز گفت: کمک رسانی به مردم سیل زده و پایداری شبکه‌های گاز به شهرها و روستاها در اولویت شرکت گاز استان قرار گیرد.
مهندس مؤمنی با اشاره به اقدام به هنگام شرکت گاز استان خوزستان به عنوان معین استان لرستان در خصوص راه اندازی ایستگاه گاز شهرستان سیل زده پلدختر از کارکنان زحمت کش شرکت گاز خوزستان تجلیل کرد و اظهار کرد: امیدوارم هر چه سریعتر شرایط مطلوبی برای مردم شهرستان پلدختر ایجاد شود. انتهای خبر / .