امروز چهارشنبه 05 تیر 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/04/04


 کانل رسمی گاز خوزستان
سه شنبه 1398/01/20 تعداد بازدید: 462
انتخاب شهرهاي معين براي كمك رساني به شهرها و روستاهاي درگير سيل

در جلسه ستاد بحران شرکت گاز خوزستان مصوب شد:

انتخاب شهرهای معین برای کمک رسانی به شهرها و روستاهای درگیر سیل

در چهارمین جلسه ستاد بحران گاز خوزستان که به ریاست مهندس ابول پور مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان و مدیران واحدهای ستادی برگزار شد، با توجه به سیلاب اخیر در خوزستان و تخریب احتمالی بخشی از تاسیسات زیرساختی و ایستگاه‌های گاز این شرکت، شهرهای معین برای کمک رسانی به شهرها و روستاهای درگیر سیل انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، مهندس ابول پور مدیرعامل شرکت گاز خوزستان گفت: با توجه به افزایش خروجی سد کرخه و بالا آمدن سطح آب در بخشی از شهرها و روستاهای استان، ستاد بحران شرکت گاز خوزستان فعال و در دو محور به مقابله با سیلاب پرداخت.

مهندس اول پور با اشاره به رسالت مسئولیت اجتماعی شرکت گاز خوزستان افزود: این شرکت در محور اول با آمادگی کامل نسبت به کمک به آسیب دیدگان ناشی از سیل، تاکنون اقلام ضروری از جمله: آب معدنی، پتو، گونی، انواع کنسروجات، ظروف یکبار مصرف، کیسه زباله، صابون و وسایل بهداشتی را با هماهنگی ستاد بحران استانداری و هلال احمر استان به روستاهای درگیر با سیل ارسال نموده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان در خصوص خدمات پشتیبانی این شرکت، به همکاری با دستگاههای اجرایی استان در احداث سیل بند در روستاهای درگیر سیل از جمله: مناطق سویسه، بامدژ، رفیع، سوسنگرد، بستان و حمیدیه اشاره کرد و تصریح کرد: شرکت گاز استان خوزستان با تمام توان در خدمت رسانی به مردم عزیز شهرها و روستاهای درگیر سیل از آمادگی کامل برخوردار است و در این مسیر از تمام ظرفیت خود استفاده خواهد کرد.

مهندس ابول پور با بیان اینکه این شرکت تاکنون بیش از 120 سرویس انواع ماشین آلات سنگین که شامل: بیل مکانیکی، لودر، کمپرسی، جرثقیل، کمرشکن و قایق را جهت خدمات به سیل زدگان فعال نموده است، اظهار داشت: علی رقم اینکه گستره سیل وسیع است، ولی با تلاش های شبانه روزی در حال کمک به کنترل و مهار سیلاب و جلوگیری از ورود سیل به برخی از روستاهای در مسیر رودخانه کارون هستیم.

رئیس ستاد بحران شرکت گاز خوزستان در خصوص پیشگیری و جلوگیری از تخریب تاسیسات گاز افزود: با توجه به فعال بودن دستگاههای اجرایی جهت احداث سیل بند و احتمال خسارت به لوله‌های گاز زیر زمینی، در جلسات ستاد بحران شرکت گاز استان، اقدامات پیشگیرانه و تمهیدات لازم با هدف مدیریت خسارات به تاسیسات زیرساختی با نصب نشانگر جهت شناسایی لوله‌های گاز در حال انجام است.

مهندس ابول پور با اشاره به اهمیت پایداری شبکه گاز در شهرها و روستاهای سیل زده گفت: با انتخاب شهرهای معین برای کمک رسانی به شهرها و روستاهای درگیر سیل، سعی در ارائه خدمات گازرسانی در جهت پایداری شبکه به شهرها و روستاهای سیل زده و ایستگاه‌های گاز داریم.

انتهای خبر / .