امروز چهارشنبه 05 تیر 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/04/04


 کانل رسمی گاز خوزستان
یکشنبه 1398/01/11 تعداد بازدید: 601
حضور موثر وتوانمند شركت گاز استان خوزستان در امداد رساني به مناطق مختلف سيل زده استان

          حضور موثر وتوانمند شرکت گاز استان خوزستان در امداد رسانی  به مناطق  مختلف سیل زده استان

 

مهندس عبدا... ابول پور مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان از حضور موثر,توانمند  و فعال مجموعه شرکت گاز در امداد رسانی , مهار سیل  و بازسازی سیل بند های متعدد  در شهر  و روستاهای سیل زده استان  خبرداد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت ,مدیر عامل گاز استان خوزستان با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت : درپی وقوع سیل در مناطق مختلف استان   و تشکیل ستاد بحران به مدیریت دکتر شریعتی استاندار خوزستان  ,شرکت گاز استان نیز از همان ساعتهای اولیه با تفکیک ادارات اجرایی  و عملیاتی  در امداد رسانی  به مردم  و مناطق سیل زده  وارد عمل گردید  و در زمینه امداد رسانی , مهار سیل  و بازسازی سیل بند  به سایر نهاد ها و ارگانها ی اجرایی کمک و یاری در حال کمک رسانی می باشد.

وی در ادامه اعلام داشت : با شدت آسیب حاصل از سیل و شکسته شدن دیوار سیل بندها  بلافاصله  چندین  دستگاه بیل مکانیکی دستگاه تریلی دستگاه کمپرسی , گونی دستگاه جرثقیل به مناطق  سیل زده استان  اعزام گردید.

مهندس ابول پور در پایان از تمامی همکاران و ادارات ستادی , خدماتی ,اجرایی و عملیاتی که در ایام ابتدایی سال جدید در بروز حادثه سیل در شهر و روستاهای درگیر سیل  حضور داشته و دارند مراتب سپاس و قدردانی خویش را اعلام و ابراز نمود.

لازم به ذكر است تاكنون  وضعيت شبكه هاي گازرساني و خطوط تغذيه گاز طبيعي  در سراسر استان پايدار و در هيچ نقطه اي از استان قطعي گاز اتفاق نيفتاده است.