امروز چهارشنبه 05 تیر 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/04/04


 کانل رسمی گاز خوزستان
دوشنبه 1398/01/05 تعداد بازدید: 570
ديدار نوروزي با كاركنان

با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت گاز استان خوزستان:

دیدار نوروزی با کارکنان

طی مراسمی در اولین روز کاری با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان مهندس ابول پور و اعضای هیات مدیره دیدار نوروزی با کارکنان ستاد مرکزی و ادارات اهواز صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، همزمان با آغاز ساعات اولیه و با پیروی از سنت زیبای دید و بازدید، مدیرعامل شرکت گاز خوزستان با کارکنان ادارات مستقر در اداره مرکزی، اداره کالا و تعمیرات، اداره گاز منطقه یک واقع در چهار راه آبادان، اداره منطقه دو واقع در امانیه، اداره منطقه سه واقع در کوی ملت، دیدار کردند.

 این مراسم که هر ساله با حضور مدیر عامل و هیات مدیره برگزار می شود، مدیر عامل ضمن دیدار چهره به چهره، سال جدید را تبریک و برای همه پرسنل سالی سرشار از موفقیت برای تمامی کارکنان آرزو کردند.

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان نیز در ادامه بازدیدهای نوروزی خود با حضور در دفتر کشیک امداد گازرسانی و حراست از حضور فعال و ارائه خدمات رسانی به موقع به مردم شریف استان خوزستان مراتب سپاس و قدردانی خویش را اعلام نمودند.

گفتنی است در لحظات پایانی سال 1397 مهندس ابول پور با ارسال پیام تبریک سال نو از زحمات یکساله کارکنان شرکت گاز استان خوزستان تقدیر کردند.