امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/02/29


 کانل رسمی گاز خوزستان
چهار شنبه 1397/12/22 تعداد بازدید: 530
آخرين نشست صميمانه مهندس ابول پور مدير عامل شركت گاز استان خوزستان با كاركنان در سال 1397برگزار شد

آخرین نشست صمیمانه مهندس ابول پور مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان با کارکنان در سال 1397برگزار شد

در دیدار عصرگاهی چهارشنبه 22 اسفندماه که با حضور رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان خوزستان دکتر دینی، اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت گاز خوزستان مهندس ابول پور و جمعی از پرسنل این شرکت برگزار گردید از عملکرد گاز خوزستان در سال 97 تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، مدیر عامل شرکت گاز خوزستان در این همایش گفت: استان خوزستان دارای ظرفیت‌های زیادی است که باید از این فرصت‌ها در جهت شکوفایی استفاده کرد.

مهندس ابول پور با اشاره به جذب بودجه سال جاری به صورت صد در صد در بخش‌های جاری و سرمایه‌ای افزود: امسال اولین سالی است که پس از مدت چند سال اخیر، شرکت گاز موفق به پیش پرداخت به پیمان‌ها شده است و این اقدام حائز اهمیت است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان با بیان اینکه بخش اعظمی از نیروهای شرکت گاز خوزستان را نیروهای ارکان ثالث تشکیل می‌دهد تصریح کرد: با اهتمام اعضای هیات مدیره، طرح طبقه بندی مشاغل با توجه به رتبه و شغل‌ها انجام شده است و در سال آینده نیز از پوشش بیمه تکمیلی بهرمند خواهند شد.

وی در خصوص پرداخت تعدیل نیروهای ارکان ثالث گفت: با توجه به انجام طبقه بندی مشاغل و آماده شدن صورت وضعیت‌ها بحث تعدیل نیروهای ارکان ثالت تا پایان سال پرداخت خواهد شد. 

مهندس ابول پور با بیان اینکه کلیه نیروهای قراردادی شرکت گاز خوزستان تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفته‌اند، افزود: با توجه به پرداخت تعدیل‌ها، نیروهای قراردادی به روز هستند.

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دنبال کردن مدل‌های تعالی و ظرفیت باشگاه بهینه کاوی که با تولیت خوزستان پیگیری می‌شود، تصریح کرد: تا برند شدن فاصله زیادی داریم و امیدوارم با هم افزایی و تلاش همه همکاران در بخش‌های مختلف این مهم هر چه زودتر محقق شود.

مهندس ابول پور ضمن تشکر از حمایت‌های رئیس و اعضای هیات مدیره شرکت گاز استان به بیان چشم انداز شرکت گاز استان خوزستان پرداخت و گفت: دست یابی به ظرفیت‌های سرمایه گذاری، توسعه صادرات از طریق کشور عراق و صنعت ال ان جی از جمله مهم ترین برنامه‌های این شرکت در افق پیش رو است که در صورت تحقق تحول بزرگی در صنعت گاز را به دنبال خواهد داشت.

در بخش دیگری از این همایش رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان خوزستان دکتر دینی گفت: برنامه‌های مختلفی در هیات مدیره در حال پیگیری است که بخشی از آنها از جمله: پروژه مانیتورینگ، حفاظت الکترونیک و پروژهای بهره برداری امروز مورد بازدید قرار گرفت که امیدواریم هرچه زودتر به نتیجه برسند. وی از برنامه‌های دیگر هیات مدیره به طرح طبقه بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری و ترمیم نیروهای قراردادی اشاره کرد و افزود: امیدوارم با پیگیری همکارانم در خوزستان نسبت به پرداخت تعدیل این طرح اقدام شود تا شاهد بهبود وضعیت نیروهای پیمانکاری باشیم.

رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان خوزستان با اشاره به در راس بودن شرکت گاز استان خوزستان نسبت به گازهای استانی گفت: با همراهی اعضای هیات مدیره برنامه‌های خوبی برای توسعه و پیشرفت شرکت گاز خوزستان دیده شده است که از جمله این برنامه‌ها طرح موضوع صلاحیت‌های حرفه‌ای و آموزش جامع کارکنان است که این امر به طبقه بندی مشاغل کمک می‌کند.

در پایان این همایش دکتر دینی ضمن تشکر از زحمات اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان در سال 97 عملکرد استان خوزستان را قابل تقدیر دانست و در این راستا از تلاشهای مهندس ابول پور تجلیل کرد.

انتهای پیام/ .