امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/02/29


 کانل رسمی گاز خوزستان
سه شنبه 1397/12/21 تعداد بازدید: 442
تجليل از اعضاي شوراي بسيج شركت گاز خوزستان

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان خوزستان در نشست ارزیابی سالانه:
تجلیل از اعضای شورای بسیج شرکت گاز خوزستان

در نشست ارزیابی سالانه عملکرد بسیج که با حضور فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب سرهنگ عباس ممبینی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان خوزستان دکتر مونسی، اعضای شورای پایگاه بسیج شرکت گاز استان و جمعی از بسیجیان شرکت گاز استان برگزار گردید، از اعضای شورای بسیج شرکت گاز استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز خوزستان گفت: بسیج دارای ظرفیت‌های بی بدیلی است که با تدبیر حضرت امام خمینی (ره) تشکیل و امروز در همه ابعاد فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، علمی و امنیتی کشور در حال فعالیت است.

علی مونسی با اشاره به خدمات ارزنده‌ای که پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان به فضای فرهنگی و اجتماعی استان ارائه کرده است، افزود: حضور اعضای بسیج این شرکت در مواقع بحران از جمله سیل رفیع یکی از نشانه های روحیه جهادی این اعضاء و آمادگی اقدام فوری برای کمک به سیل زدگان را یادآور می‌کند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان خوزستان برنامه های این پایگاه را؛ برگزاری اردوهای جهادی و زیارتی، اعزام اعضای بسیج به مشهد مقدس، سفر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس، برگزاری مراسم زیارت عاشورا، دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و معنوی متنوع و مختلفی برای پرسنل و اعضای بسیج برشمرد و تصریح کرد: حمایت‌های مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان همواره در این مسیر برای ما قوت قلب بوده است.

دکتر مونسی در بخش دیگری از گزارش بسیج شرکت گاز به فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی اشاره کرد و افزود: حمایت و مشارکت‌های شرکت گاز در فضای فرهنگی و اجتماعی استان در جهت تقویت زیرساخت‌های فرهنگی و فعالیت‌های عام المنفعه برنامه ریزی شده است.

در بخش دیگری از این مراسم فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب سرهنگ عباس ممبینی گفت: بسیج وزارت نفت جنوب از جمله نهادهایی است که میلیون‌ها تومان در مسائل فرهنگی و اجتماعی استان هزینه کرده است و این اقدامات را فعالیت ناچیزی برای خوزستان به عنوان سرزمین شهادت و مردم شهید پرور دانست.

سرهنگ ممبینی اقدامات زیرساختی برای حضور کاروانهای راهیان نور، احداث و تجهیز مدارس در مناطق محروم، احیای زمین‌های بایر در جهت جلوگیری از آلودگی های محیط زیست، کمک به مناطق کم برخوردار در جهت محرومیت زدایی، کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت و حمایت از برنامه های فرهنگی و اجتماعی استان و صدها اقدام مختلف در زمینه‌های فرهنگی، عمرانی، اجتماعی و... را از جمله فعالیت‌های بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب عنوان کرد.

در پایان این نشست ضمن تقدیر از فعالیت‌های پایگاه مقاومت شرکت گاز استان خوزستان از اعضای شورای بسیج شرکت گاز استان تجلیل شد.

انتهای خبر/ .