امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/02/29


 کانل رسمی گاز خوزستان
یکشنبه 1397/12/19 تعداد بازدید: 369
آغاز بهره برداري از پروژه گازرساني به روستاهاي رامهرمز

با حضور امام جمعه و مسئولین شهرستان رامهرمز:

 

از پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان رامهرمز بهره برداری شد

 

در مراسمی با حضور امام جمعه شهرستان رامهرمز حجت الاسلام موسوی، مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان خوزستان مهندس خسافی، بخشدار مرکزی شهرستان رامهرمز مهندس بیگدلی و جمعی از مسئولین محلی، مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان رامهرمز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، امام جمعه شهرستان رامهرمز گفت: شهرستان رامهرمز از جمله شهرهای محروم استان است که نیاز به توجه بیشتر مسئولین دارد.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه روستاهای رامهرمز از کمترین امکانات رفاهی برخوردار هستند افزود: انتظار این است که دستگاههای متولی از جمله شرکت آب و فاضلاب، شهرداری شهرستان رامهرمز و سایر نهادها نسبت به رسیدگی به امور اهالی روستاها توجه بیشتری نمایند.

امام جمعه شهرستان رامهرمز تصریح کرد: شرکت گاز استان خوزستان یکی از دستگاه‌های پیشرو در ارائه خدمات گازرسانی به مردم شهرها و روستاهای استان است که از این بابت زحمات پرسنل این شرکت قابل تقدیر است.

در بخش دیگری از این مراسم مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان خوزستان گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته در شرکت گاز، توسعه شبکه گاز استان در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.

مهندس خسافی با معرفی مشخصات فنی پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان رامهرمز گفت: امروز با بهره برداری از این پروژه بیش از 520 خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی همچنین افزود: این پروژه دارای 60 کیلومتر شبکه گذاری و ظرفیت 520 انشعاب، امروز با حضور مسئولین محلی شهرستان رامهرمز مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان خوزستان اعتبار این پروژه را 72 میلیارد ریال برشمرد و تصریح کرد: رعایت اصول ایمنی در مصرف گاز طبیعی از مهم ترین اموری است که مشترکین باید نسبت به این موضوع توجه ویژه‌ای نمایند.

انتهای خبر/.