امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/02/29


 کانل رسمی گاز خوزستان
چهار شنبه 1397/12/15 تعداد بازدید: 379
كلنگ پروژه خط تغذيه 58 كيلومتري گازرساني شهرستان ايذه به زمين زده شد

با حضور نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی:

کلنگ پروژه خط تغذیه 58 کیلومتری گازرسانی شهرستان ایذه به زمین زده شد

 

در مراسمی با حضور نماینده مردم ایذه و باغملک آقای خادمی، مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان خوزستان مهندس خسافی و جمعی از مسئولین محلی شهرستان ایذه کلنگ پروژه خط تغذیه 58 کیلومتری گازرسانی شهرستان ایذه به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان در این مراسم مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان خوزستان گفت: شرکت گاز استان خوزستان با برنامه ریزی‌های منسجمی که انجام داده است تاکنون 99 درصد خانوار شهری و 79 درصد خانوار روستایی را تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار داده است.

مهندس خسافی در خصوص مشخصات فنی پروژه خط تغذیه گازرسانی به شهرستان ایذه گفت: این پروژه دارای 58 کیلومتر خط تغذیه و با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال انجام خواهد شد که امیدواریم ادارات و مردم منطقه با پیمانکار پروژه همکاری نمایند تا هرچه سریعتر شاهد بهره برداری از این پروژه در شهرستان ایذه باشیم.

در بخش پایانی این مراسم نماینده مردم شهرستان‌های ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از کند بودن روند گازرسانی به روستاهای شهرستان ایذه گفت: این شهرستان از آسیب‌های قومی و طایفه‌ای رنج می‌برد و همین امر باعث عدم توسعه این شهرستان شده است.

مهندس خادمی با اشاره به اقدامات و خدمات انجام شده در دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پروژه‌های زیرساختی مهمی در حال انجام است که سعی می‌کنم تا پایان این دوره، آنها را به سرانجام برسانم.

نماینده مردم شهرهای ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تلاش‌های زیای برای دریافت مجوز پتروشیمی در شهرستان ایذه صورت گرفته است، افزود: احداث بیمارستان، راه اندازی پایگاه اورژانس، احداث ایستگاه پست برق، تعریض و احداث جاده‌های ورودی و خروجی شهرهای ایذه و باغملک و دهها پروژه دیگر از جمله اقداماتی است که در جهت توسعه زیرساخت اقتصادی این شهرستان پیگیری شده است.

مهندس خادمی ضمن تشکر از مهندس ابول پور مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان بدلیل برنامه ریزی در جهت گازرسانی به روستاهای شهرستان ایذه و باغملک؛ تسریع در گازرسانی به دیگر روستاهای این شهرستان ازجمله: روستای سوسن را خواستار شد.