امروز سه شنبه 01 مرداد 1398                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/04/30


 کانل رسمی گاز خوزستان
یکشنبه 1397/06/04 تعداد بازدید: 1195
كسب رتبه برتر در محور سياست‌هاي كلي اقتصاد مقاومتي(تدوين برنامه) جشنواره شهيد رجايي 97 توسط شركت گاز استان خوزستان

کسب رتبه برتر در محور سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی(تدوین برنامه) جشنواره شهید رجایی 97 توسط شرکت گاز استان خوزستان


به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان این شرکت توانست رتبه برتر جشنواره شهید رجایی سال 97 در محور سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی (تدوین برنامه) از شاخص‌های اختصاصی استانی را به خود اختصاص دهد.

در لوح صادره که به امضاء دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان رسیده است ره آورد تحقق نقشه راه اصلاح نظام اداری را پیشتازی، کارآفرینی، اقتدار و بهبود مستمر کیفیت خدمات عمومی، تامین رضایت شهروندان و کسب اعتماد عمومی و انجام هدفمند امور سازمانی برشمرده و شرکت گاز استان خوزستان را با توجه به فرآیند ارزیابی و نتایج حاصله شایسته رتبه برتر در محور سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی (تدوین برنامه) از شاخص‌های اختصاصی استانی جشنواره شهید رجایی سال 97 دانستنه و از تلاش‌ها و مساعی ارزشمند عبدا... ابول پور مدیر عامل و کارکنان متخصص و متعهد شرکت گاز استان خوزستان قدردانی بعمل آورده است.

آیت ا... موسوی جزایری نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز نیز در این مراسم شهید رجایی را نمونه و اسوه خدمت به مردم دانست و گفت: این انقلاب که با تقدیم 200هزار شهید سرافراز تا به اینجا رسیده امانتی است که باید به نحو احسن از آن پاسداری کنیم و بر این اساس نیز باید کسانی را که در اعتلای شاخص‌های انقلاب تلاش مضاعفی داشته و دارند تکریم کرده و از آنان تقدیر شود.

دکتر یوسفی نماینده مردم شریف اهواز، کارون ، باوی ، حمیدیه و کارون درمجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی به نمایندگی از مجمع نمایندگان استان ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان وخادمین ملت افزود: در حال حاضر مشکل پیش روی دولت و ملت مشکلات اقتصادی است که عملکرد دولت را تحت تاثیر قرار داده ولی با قدرتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی با رشادت فرزندان خود و در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) کسب کرده بازدارندگی کشور را بالا برده و به حمدا... هیچ قدرتی قادر به مقابله با نظام جمهوری اسلامی نبوده و دشمنان جمهوری اسلامی ایران نیز با تمام توان خود در حوزه اقتصادی وارد معرکه شده اند و البته همه ما میدانیم که راه برون رفت از این مرحله از انقلاب افزایش انسجام داخلی و کاهش هزینه‌ها و عمل به اقتصاد مقاومتی است.