امروز سه شنبه 02 بهمن 1397                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1397/10/29


 کانل رسمی گاز خوزستان
شنبه 1396/11/21 تعداد بازدید: 960
بهره برداري از پروژه گاز رساني به روستاهاي شهرستان آبادان

همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر انجام شد:

بهره برداری از پروژه گاز رسانی به روستاهای شهرستان آبادان


به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر بهره برداری از پروژه گاز رسانی به روستاهای شهرستان آبادان با حضور مهندس خسافی رییس خدمات فنی و مهندسی این شرکت و دیگر مقامات محلی آغاز شد.

کریم خسافی رییس خدمات فنی و مهندسی شرکت گاز استان خوزستاندر این مراسم گفت: این شرکت تاکنون بیش از 1100 کیلومتر شبکه گاز شهری در آبادان پاجرا نموده و 71 روستا از مجموعه 73 روستای این شهر از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و از مردم شریف منطقه می خواهیم از ظرفیت های اشتراک پذیری بوجود آمده حداکثر استفاده و بهره مندی را داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی پور امام جمعه شهرستان آبادان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از اقدامات و تلاشهای شبانه روزی مدیران و کارکنان شرکت گاز استان خوزستان بر حضور پرشور مردم شریف منطقه در راهپیمایی 22بهمن تاکید کرد.

مهندس مختاری نماینده مردم شریف شهرستان آبادان نیز در این مراسم با تقدیر از زحمات مدیران شرکت گاز استان خوزستان بر تسهیل در روند اشتراک پذیری تاکید کرد و افزود: همه مسئولین باید دست در دست هم دهند و ضمن رفع مشکلات و موانع موجود تسهیلات لازم جهت بهره مندی تمامی مردم این روستاها را در اختیار آنان قرار دهند.