امروز سه شنبه 02 بهمن 1397                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1397/10/29


 کانل رسمی گاز خوزستان
چهار شنبه 1396/08/24 تعداد بازدید: 2034
نشست صميمي مدير عامل شركت گاز استان خوزستان و اعضاء هيئت مديره با كاركنان

نشست صمیمی مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان و اعضاء هیئت مدیره با کارکنان

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان نشست صميمی  مدير عامل و اعضاء هیئت مدیره این شرک با جمع كثيري  از كاركنان رسمي ،قراردادي ، پيماني و اركان ثالث  در تا لار اجتماعات شهيد رضايي اداره مركزي اين شركت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت گاز استان خوزستان , این نشست صمیمی در راستاي نیل به اهداف عاليه شركت ملي گاز ايران و سياست گذاري شركت گاز استان خوزستان و نيز بمنظور ترويج و اشاعه فرهنگ مشاركت ،پاسخگويي و رسيدگي به مشكلات  و بهره مندي  از پيشنهادات ،انتقادات ونقطه نظرات  پرسنل برگزار شد.

در این مراسم كه با تلاوتي چند  از آيات نوراني قرآن كريم آغاز شد سید ناصر حسيني نژاد  مديرعامل شركت گاز استان خوزستان  با ارائه   گزارشي از عملكرد موفق شركت گازاستان  خوزستان در سال جاری    در عرصه هاي  مختلف گفت : همه ما باید باکاروتلاش مضاعف در سالی که مزین به تولید واشتغال است به گونه ای عمل نماییم که کشور عزیزمان فارغ از هجمه های تبلیغاتی دشمنان بتواند درراستای افزایش افزایش بهره وری و عدم وابستگی به منابغ دیگر کشورهای سلطه طلب گامهای سریعتر وبلند تری را بردارد . در ادامه نیز مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت گاز استان خوزستان به سوالات و مطالب مطرح شده از جانب کارکنان پاسخ گفتند .