امروز چهارشنبه 13 فروردین 1399                   
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
مدیریت تعالی
آمار و گزارشات
پیشنهادات و شکایات
مشترکینExpand مشترکین
درباره شرکتExpand درباره شرکت
آخرین بروزرسانی:
1398/12/28


 کانل رسمی گاز خوزستان
ردیف 
1
تاریخ خبر : چهار شنبه  1398/12/28
يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبر الليل و النهار يا محوّل الحول و الأحوال حوّل حالنا الي احسن الحال به راستي پويايي ترقي و تعالي سازماني مديون و مرهون كاركنان ارزشمند آگاه و خردمندي است كه همواره خرسندي حق تعالي و خدمتگزاري را سرلوحه خويش قرار داده اند شركت گاز استان خوزستان در سال ۱۳۹۸ با بحران‌هاي متعدد و نا ميموني روبرو بود كه از آن جمله مي‌توان به جاري شدن روان آب از وقوع سيل در استان هاي بالادست مواجه گرديد اما با هم افزايي و همدلي به هنگام پرسنل خدوم و ساعي اين شركت بدون قطع گاز مشتركين مرتفع گرديد
2
تاریخ خبر : دوشنبه  1398/12/26
مديرعامل شركت گاز استان خوزستان از انجام اقدامات پيشگيرانه و تمهيدات ويژه اين شركت در راستاي مقابله با ويروس كرونا خبر داد
3
تاریخ خبر : دوشنبه  1398/12/26
مدير عامل شركت گاز استان خوزستان در مراسم توديع و معارفه جمعي از روساي ستادي از تغييرات بعنوان رشد ,شكوفايي و سرچشمه بالندگي در يك سازمان ياد كرد و اظهار داشت : ما در زمان و عصري زندگي ميكنيم كه روند تغييرات تنوع و شتاب بيشتري پيدا كرده و يك سازمان با تغييرات و چيدمان مناسب ميتواند اثر بخشي و ميزان بازدهي خود را صد چندان نمايد .
4
تاریخ خبر : چهار شنبه  1398/12/21
درود و رحمت خدا بر شهداي هميشه زنده تاريخ كه استقلال، عزت، اقتدار، صلابت و آسايش امروز ميهن عزيز اسلامي وامدار ايثار و جانفشاني آنان است و درود و سلام خدا بر دل هاي صابر و دريايي پدران و مادران و خانواده هاي معزز و معظم شهداء، كه پس از سال ها از عروج عزيزانشان، همچنان استوار و ثابت قدم، به ما و نسل‌هاي بعد از ما درس بردباري، صبوري و ايستادگي در برابر هدف مي‌دهند.
5
تاریخ خبر : سه شنبه  1398/12/20
رسالت و تعهد شركت گاز استان خوزستان مبني بر آموزش و فرهنگ سازي نكات ايمني و صرفه جويي در مصرف گاز به ويژه در بخش خانگي، دوره آموزشي مصرف ايمن و بهينه گاز طبيعي براي دانش آموزان در تمام مقاطع تحصيلي در سال 1398 برگزار شد.
6
تاریخ خبر : دوشنبه  1398/12/19
دبير نظام مشاركت شركت گاز خوزستان گفت: تاكنون بيش از ۳۰ هزار پيشنهاد را جذب كرده است كه از طرف كاركنان ، مشتركان شركت گاز و شهروندان به دست ما رسيده است. ابراهيم نادري ابراز داشت :اتفاق جديدي كه در شركت گاز خوزستان افتاده موضوع ايتاپ با محوريت گازرساني است. وي ‌با بيان اين كه «ايتاپ»به معناي از از ايده تا پديده است، افزود: جشنواره « ايتاپ» يك فعاليت مشترك بين شركت گاز خورستان و پارك علم و فناوري استان است.
7
تاریخ خبر : شنبه  1398/12/17
محمد جواد كاظمي نسب رئيس خدمات اجتماعي و رفاهي شركت گاز استان خوزستان درگفتگو با روابط عمومي اين شركت از عدم پذيرش مهمانهاي شركتي و غير شركتي از تسهيلات مهمانسرا جهت پيشگيري و نشر ويروس كرونا خبر داد.
8
تاریخ خبر : چهار شنبه  1398/12/14
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خوزستان ، در اين جلسه كه به منظور پيشگيري از بروز بيماري كرونا توسط اعضا كميته بحران در اداره مركزي تشكيل شد؛ مهندس ابول پورمدير عامل گاز استان خوزستان بعنوان رئيس جلسه مذكوراظهار داشت : متاسفانه شايعات زيادي توسط افراد غيرمسئول در فضاي مجازي مبني بر شيوع بسيار زياد بيماري كرونا منتشر مي شود و نبايد به هيچ عنوان به اين شايعات توجه شود و خبرها صرفا از طريق منابع موثق دريافت و اطلاع رساني گردد.
9
تاریخ خبر : دوشنبه  1398/12/12
مدير عامل شركت گاز استان خوزستان در راستاي تسريع در خدمات رساني به شهروندان خوزستاني خواستار اختصاص كانال خدمات، به دستگاه هاي اجرايي خدمات رسان شد. به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خوزستان مهندس ابول پور مدير عامل گاز خوزستان گفت: با توجه به اهميت پيشرفت تكنولوژي هاي خدماتي و تسريع در انجام خدمات زيرساختي به شهروندان، متوليان ذيربط بايد كانالي جهت ارائه خدمات در نظر بگيرند.
10
تاریخ خبر : دوشنبه  1398/12/12
مهندس گلپيچي رئيس بهداشت ، ايمني، محيط زيست و پدافند غيرعامل شركت گاز استان خوزستان از آمادگي كامل و تمهيدات ويژه اين شركت در مقابله با ويروس كرونا وبا اقدامات صورت گرفته در اين راستا اظهار داشت: مجموع اقدامات پيشگيرانه و مراقبتي شركت گاز استان خوزستان بر اساس شيوه نامه ابلاغي در مقابله با شيوع ويروس مسري كرونا به منظور تامين سلامت كاركنان در اين شركت انجام شد
11
تاریخ خبر : سه شنبه  1398/12/13
ابول‌پور با بيان اينكه مصرف گاز در استان بيش از ۱۸ ميليارد مترمكعب است، افزود: خوزستان چون هم توليدكننده است و هم براي انتقال گاز يك كريدور است -يعني خطوط سراسري گاز از خوزستان مي‌گذرد- در طرح جامع خوزستان كليه شهرهاي استان به لحاظ تامين گاز به صورت رينگ هستند و خطوط پايدار دارند تا مشكل قطعي نداشته باشيم.
12
تاریخ خبر : شنبه  1398/12/10
كيهان ساكي پور رئيس امور بازرسي فني شركت گاز استان خوزستان از تشكيل جلسه مديران و كارشناسان گاز استان و با مالكين تاسيسات گاز مجتمع هاي مسكوني اختصاصي به منظور بررسي وضعيت تاسيسات گازرساني شهرك و مجتمع هاي اختصاصي در كلانشهر اهواز خبرداد.به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خوزستان ,ساكي پور هدف از برگزاري و تشكيل اين نشست را صيانت از منابع انرژي و حفظ جان و اموال شهروندان استان و همچنين اطلاع رساني نحوه كنترل ،بازرسي و نگهداري از شبكه هاي گازرساني و ارايه آمار حوادث مشتركين خود ناشي از مصرف گاز طبيعي دانست
13
تاریخ خبر : چهار شنبه  1398/12/07
علي اكبر نكونام در نمايشگاه ساخت و بومي سازي قطعات و تجهيزات صنعت گاز رساني خوزستان با تكيه بر توان داخلي استان، درباره نوع خدمات رساني شركت گاز هنگام، كاهش دما در استان، بيان كرد: طبق قراردادهايي كه با همه صنايع صورت گرفته است، شركت گاز متعهد به تامين گاز فقط در هشت ماه از سال يعني در فصول غير سرد است. وي افزود: پنجاه سال از تاسيس شركت گاز استان خوزستان مي گذرد
14
تاریخ خبر : شنبه  1398/12/10
رييس امور تداركات كالاي شركت گاز خوزستان گفت: در زمينه مصرف كنتور و رگولاتور گاز سالانه ۶۰ ميليارد تومان هزينه مي شود. عبدالله مسرتي در گفتگو با روابط عمومي گاز خوزستان اظهار كرد: برگزاري نمايشگاه ساخت و بومي سازي تجهيزات و قطعات گازرساني شركت گاز خوزستان به منظور دستيابي به خودكفايي و استفاده بهينه از ظرفيت هاي درون استان و حمايت همه جانبه از توليدكنندگان و سازندگان بومي تجهيزات و قطعات گازرساني خوزستاني برگزار شد. وي افزود: هدف همكاران ما در شركت گاز خوزستان اين بوده است كه صنعت گاز را در سطح استان به توليد كنندگان و تامين كنندگان تجهيزات و قطعات گازرساني آنچنان كه هست بشناسانند تا كساني كه با قطعات و تجهيزات مورد نياز گازرساني شركت گاز خوزستان آشنا نيستند آشنا شوند.
15
تاریخ خبر : دوشنبه  1398/12/05
روز مهندسي روز تجليل از استعداد، توان و اراده افرادي است كه در مسير اعتلا، پيشرفت و شكوفايي كشور به ويژه صنعت گاز از هيچ تلاشي فروگذار نبوده و در عرصه انديشه و عمل به عنوان پيشگامانسازندگي با خلاقيت، ابتكار و ابداع، همواره به دنبال توسعه و تعالي سازمان در حال طرحي نو مي‌باشند. اينجانب ضمن گراميداشت پنجم اسفند روز بزرگداشت خواجه نصيرالدين طوسي و روز مهندسي، مراتب تقدير و تشكر خود را از زحمات تلاشگران اين عرصه به مهندسان متعهد صنعت گاز به خصوص شركت گاز استان خوزستان تبريك گفته و توفيق روزافزون اين قشر پرتوان و خانواده محترمشان را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.
12345678910...