صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان؛

تقدیر از کارمند نمونه درون دستگاهی صنعت نفت

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان به نقل از فهد خباز رییس روابط عمومی این شرکت؛ طی مراسمی از دکتر مسلم محمدی بعنوان کارمند نمونه درون دستگاهی سال ۱۳۹۸ صنعت نفت تقدیر بعمل آمد.

روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان؛

تقدیر از کارمند نمونه درون دستگاهی صنعت نفت

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان به نقل از فهد خباز رییس روابط عمومی این شرکت؛ طی مراسمی از  دکتر مسلم محمدی بعنوان کارمند نمونه درون دستگاهی سال ۱۳۹۸ صنعت نفت تقدیر بعمل آمد.

 

فهد خباز رییس روابط عمومی: عبداله ابول پور مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان با اشاره به اینکه دکتر محمدی یکی از نخبگان و تلاشگران صنعت گاز در استان هستند گفت: انتخاب برای ما سخت بود چرا که تمامی کارکنان این سازمان نسبت به وظایف خود متعهد و سختکوش هستند.

 

رییس روابط عمومی: در تقدیر نامه آقای محمدی که به امضای معاون توسعه مدیریت و سرمایه های انسانی و رییس ستاد جشنواره شهید رجایی صنعت نفت جناب آقای فرزین مینو تایید شده، آماده است:

"آنچه امروز با اراده مصمم، اندیشه برتر و تلاش هدفمند شما در عرصه خدمتگزاری محقق شده یقیناً پیام افتخار و سرافرازی میهن اسلامی و صنعت نفت خواهد بود.

موفقیت شما را به عنوان کارمند نمونه درون دستگاهی سال ۱۳۹۸ صنعت نفت ارج می نهیم. این لوح سپاس در سالی که مزین به نام جهش تولید است به پاس کوشش‌های خستگی ناپذیر شما که با اعتماد به نفس و اراده در توسعه و ارتقای صنعت نفت نقش داشته آید تقدیم می شود. از ایزدمنان توفیق روز افزونتان را در عرصه های مختلف زندگی آرزومندیم."

 

خباز در پایان با اشاره به اینکه در این مراسم که با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد، اهداء لوح توسط نکونام مدیر بهره برداری و مسرتی مدیر منابع انسانی باحضور عبداله ابول پور مدیرعامل و ساکی پور مدیر مهندسی انجام شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/17 - ١٤:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 102

خروج
تصاویر منتخب