صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز خوزستان:

شهروندان برای دریافت خدمات گاز به ادارات مراجعه نکنند

مدیرعامل شرکت گاز خوزستان در گفتگو با روابط عمومی این شرکت از ارائه خدمات غیرحضوری - الکترونیک به مشترکین گاز طبیعی و متقاضیان خبر داد.

مدیر عامل شرکت گاز خوزستان:

شهروندان برای دریافت خدمات گاز به ادارات مراجعه نکنند

 

مدیرعامل شرکت گاز خوزستان در گفتگو با روابط عمومی این شرکت از ارائه خدمات غیرحضوری - الکترونیک به مشترکین گاز طبیعی و متقاضیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، عبداله ابول پور ضمن بیان مطلب فوق افزود: این شرکت در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و حفظ سلامت کارکنان و مراجعین و با در نظر گرفتن شیوه نامه ابلاغی شرکت ملی گاز و تصمیمات ستاد ملی، مقابله با شیوع ویروس کرونا را از روزهای ابتدایی مواجهه با این ویروس خطرناک آغاز واقدامات پیشگیرانه و مراقبتی خود را با جدّیت و دقت در دستور کار قرار داده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان: توجه به موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی تا جای ممکن، اجرای الزامات کنترلی در زمینه بهداشت محیط، انجام عملیات ضد عفونی کردن ادارات و محیط های تردد ، اختصاص تجهیزات حفاظت فردی من جمله ماسک، کنترل بهداشتی اماکن و در اختیار قرار دادن مواد ضد عفونی به مراجعان در کلیه ادارات تابعه شرکت گاز استان را از جمله این اقدامات بر شمرد و اعلام کرد: مراجعان و کارکنان از جمله گروه‌هایی هستند که در معرض خطر و ریسک بالا قرار دارند و از این رو، تا حدّ توان تلاش کرده‌ایم تا حمایت‌های لازم را از این عزیزان به عمل آوریم.

ابول پور با اشاره به نصب بنرهای هشدار در سطح ادارات شرکت افزود: جهت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی کارکنان و مراجعان در فضای مجازی و اماکن عمومی بخصوص در سطح ادارات به همت روابط عمومی این شرکت از جمله اقدامات دیگری است که انجام داده ایم.

وی عدم مراجعه حضوری به ادارات را یکی از موثّرترین راهکارهای موجود در پیشگیری از بیماری کرونا برشمرد و گفت: با توجه به گسترش اقدامات انجام یافته در حوزه دولت الکترونیک ، از کلیه شهروندان عزیز تقاضا دارم در صورت ضرورت نسبت به مراجعه حضوری اقدام نمایند و در غیر این صورت از طریق سایت شرکت گاز استان خوزستان به نشانی الکترونیک: www.nigc-khgc.irو با نصب اپلیکیشن "گاز خوزستان" از خدمات ارایه شده بهره مند شوند.

 عبدالله ابول پور ادامه داد: شماره تلفن حوادث و امداد گاز در تمامی شهرستان ها از طریق شماره تلفن ١٩۴ بصورت ٢۴ ساعته در موارد اضطراری آماده ارائه خدمت به مشترکین گرامی هستند.

 مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان در پایان ضمن تاكيد بر پيگيري درخواست ها بصورت غيرحضوري اضافه كرد: از مردم شریف استان تقاضا می شود جهت دریافت خدمات مذکور، از مراجعه حضوری به ادارات شرکت گاز در سطح استان خودداری کنند. 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/17 - ١١:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 93

خروج
تصاویر منتخب