صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

قدردانی فرماندار شهرستان کارون از رضا باورصاد مسئول بهره برداری و امداد منطقه یک گاز اهواز

معصومه خنفری فرماندار شهرستان کارون با ارسال لوح تقدیری مراتب سپاس و قدردانی خویش را از زحمت و تلاش های رضا باورصاد مسئول بهره برداری و امداد منطقه یک شهرستان اهواز در امر مهار حادثه برخورد لودر باخط تغذیه ایستگاه گاز منطقه پیچ خزامی شهر کارون اعلام و ابراز نمود.

قدردانی فرماندار شهرستان کارون از رضا باورصاد مسئول بهره برداری و امداد منطقه یک گاز اهواز

 

معصومه خنفری فرماندار شهرستان کارون با ارسال لوح تقدیری مراتب سپاس و قدردانی خویش را از زحمت و تلاش های رضا باورصاد مسئول بهره برداری و امداد منطقه یک شهرستان اهواز در امر مهار حادثه برخورد لودر باخط تغذیه ایستگاه گاز منطقه  پیچ خزامی شهر کارون اعلام و ابراز نمود.

در بخشی از تقدیر نامه مذکور آمده است، توفیق خدمت به مردم در نظام اسلامی فرصت گرانبها و پر افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند و قطعا کار برای رضایت خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

فرماندار شهرستان کارون در پایان مطالب خویش ضمن قدردانی و سپاس از تلاش های رضا باورصاد و مجموعه شرکت گاز در امر خدمت به بی وقفه گازرسانی به مردم شهرستان کارون توفیق روز افزون را مسئلت نمود.

 

انتهای پیام./.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/26 - ٠٩:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 314

خروج
تصاویر منتخب