صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

به میزبانی شرکت گاز استان خوزستان برگزار می گردد:

اولین وبینار ورزشی در سطح شرکت ملی گاز ایران

در راستاي ايجاد نشاط در بين خانواده و پرسنل، شوراي ورزشي-رفاهي با همكاري امور ورزش شركت گاز استان خوزستان اقدام به برگزاري اولين وبينار ورزشي درسطح شركت ملي گاز ايران و مناطق نفت خيز جنوب نموده است.

به میزبانی شرکت گاز استان خوزستان برگزار می گردد:

اولین وبینار ورزشی در سطح شرکت ملی گاز ایران

 

ايمان باورصاد صالحپور دبير شوراي ورزشي- رفاهي شرکت گاز استان خوزستان در گفتگو با روابط عمومی این شرکت گفت: در راستاي ايجاد نشاط در بين خانواده و پرسنل، شوراي ورزشي-رفاهي با همكاري امور ورزش شركت گاز استان خوزستان اقدام به برگزاري اولين وبينار ورزشي درسطح شركت ملي گاز ايران و مناطق نفت خيز جنوب نموده است.

وی در ادامه افزود: خواستگاه اين همايش باتوجه به شرايط كنوني شيوع ويروس كرونا و نحوه از سرگيري فعاليت هاي ورزشي بارعايت پروتكل هاي مربوطه جهت حفظ سلامت كاركنان و خانواده آنان بوده است.

وی با بیان این که در این وبینار ضمن اينكه بسترهاي ورزشي موجود در سازمان و نواحي گازرساني معرفي مي شود از رهنمودهاي فيزيولوژيست و متخصص طب صنعتي با همكاري مركز بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز به صورت پخش زنده بهره خواهيم برد.

باورصاد صالحپور در انتهای مصاحبه از تمامی همکاران و خانواده متذکر شدند روز یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 17 الی 19 با ورود به لینک زیر و یا اسکن بارکد در تصویر خبر، در این وبینار شرکت نمایند.

https://lms.khgcvc.ir/varzeshi

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/01 - ١٤:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 137

خروج
تصاویر منتخب