صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان

دریافت لوح تقدیر از استاندار محترم خوزستان که حاکی از عملکرد منسجم، پاسخگو و متعهد یکایک همکاران گرامی می‌باشد، را تبریک عرض می­نمایم.

همکاران گرامی؛

با سلام و احترام،

   بدین‌وسیله به اطلاع می رساند با توجه به ارزیابی سالانه‌ی جشنواره شهید رجایی از سوی استانداری خوزستان در قالب ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در نظام اداری، شرکت گاز استان در گروه دستگاه‌های اجرایی و شرکت­های دولتی حائز عنوان رتبه اول با کسب بالاترین نمره 98/5 در شاخص‌های "حقوق شهروندی در نظام اداری"، "عفاف حجاب"و آموزش کارکنان  گردیده است.

به همین مناسبت مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان در پیام تبریکی این موفقیت را به شرح ذیل تبریک گفتند:

 

بسم ا... الرحمن الرحیم

دریافت لوح تقدیر از استاندار محترم خوزستان که حاکی از عملکرد منسجم، پاسخگو و متعهد یکایک همکاران گرامی می‌باشد، را تبریک عرض می­نمایم.

بی تردید موفقیت مذکور در سال گذشته مصداقی است برای عملکرد خالصانه کارکنان خدوم و زحمتکش و نتیجه تلاش­های تمامی همکاران گرامی و خانواده بزرگ شرکت  گاز استان خوزستان است، که از این طریق برخود لازم می­دانم از تمامی شما عزیزان دلسوز و متعهد که خالصانه در به ثمر رسیدن این موفقیت و افتخار ارزشمند سهیم بوده­اید، صادقانه تقدیر و تشکر نمایم.

امید است با تلاش مستمر، همکاری و همیاری جمعی، شاهد تداوم موفقیت‌های روز افزون در ابعاد مختلف سازمان و تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

 

 

و من ا... التوفیق

عبداله ابول­ پور

مدیر عامل

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/15 - ١٥:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 90

خروج
تصاویر منتخب