صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

عبداله ابول پور: پایش فرایندها در سال ۱۴۰۰ باید در اولویت باشد

نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان با همکاران روابط عمومی

پایش فرآیندهای خدمات گاز رسانی به مشترکین محترم شرکت گاز استان خوزستان در سال ۱۴۰۰ باید در اولویت کار روابط عمومی قرار گیرد.

عبداله ابول پور: پایش فرایندها در سال ۱۴۰۰ باید در اولویت باشد.

نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان با همکاران روابط عمومی

 

پایش فرآیندهای خدمات گاز رسانی به مشترکین محترم شرکت گاز استان خوزستان در سال ۱۴۰۰ باید در اولویت کار روابط عمومی قرار گیرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان به نقل از فهد خباز رئیس این امور: روز گذشته اعضای روابط عمومی در آخرین هفته کاری سال ۱۳۹۹ به دیدار مدیرعامل این شرکت رفتند تا ضمن ارائه گزارش عملکرد یکساله، برنامه های سال آینده خود را تبیین نمایند.

 

فهد خباز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از مدیرعامل این شرکت به دلیل وقت نهادن و شرکت در آخرین جلسه سال گفت: با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای قانون یک سوم نیرو ها در روابط عمومی گاز خوزستان هیچ خللی در ارائه خدمات به همکاران و ارباب رجوع به وجود نیامده است.

 

در ادامه ابول پور مدیرعامل گاز خوزستان با بیان این موضوع که روابط عمومی پیشانی سازمان است گفت: یکی از حساس ترین فعالیت‌ها در سازمان بر عهده روابط عمومی است زیرا تنها پل ارتباطی همشهریان، مشترکین و همکاران با مدیریت سازمان بر عهده این واحد است که تاکنون به خوبی صورت گرفته، این کار تنها زمانی محقق خواهد شد که تمامی اعضای روابط عمومی با هم و یک صدا به صورت گروهی کارها را پیش ببرند و در نهایت به نحو احسنت به اتمام برسانند.

 

ابول پور: هیچ گاه نباید از تقدیر و تشکر دیگران مشعوف شویم، چرا که این امر ما را از رسیدن و تبدیل شدن به بهترین گاز کشور باز خواهد داشت.

 

وی در ادامه گفت: در سال ۱۳۹۹ مصرف گاز استان خوزستان به بیش از ۲۰ میلیارد مترمکعب رسیده که معادل مصرف گاز در کشور فرانسه است. روابط عمومی آموزش استفاده صحیح و ایمن از گاز طبیعی به مشترکین را در سال آینده باید در برنامه خود قرار دهد تا بتوانیم از این نعمت الهی در بخش صنعت به خوبی بهره ببریم. حرکت چرخ های صنعت استان اشتغال و رفاه را برای مردم عزیز خوزستان به همراه دارد.

 

ابول پور در نهایت با اشاره به اینکه روابط عمومی و برنامه‌ریزی دو واحدی هستند که می‌توانند در آینده سازمان تاثیر گذار باشند گفت: در سال ۱۴۰۰ باید تمامی فرایندهای سازمان به خصوص واحد روابط عمومی که ارتباط مستقیمی با مشترکین دارند پایش شده و بایگانی تخصصی و حرفه ای جهت دسترسی همگانی به فعالیت‌های آن ایجاد گردد.

 

 

روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/26 - ١٩:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 157

خروج
تصاویر منتخب