صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز خوزستان:

اپلیکیشن همراه گاز خوزستان راه اندازی شد

مهدی مختاری رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز خوزستان در گفتگو با روابط عمومی این شرکت از راه اندازی نرم افزار تلفن همراه خدمات مشترکین خبرداد.

رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز خوزستان: اپلیکیشن همراه گاز خوزستان راه اندازی شد

مهدی مختاری رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز خوزستان در گفتگو با روابط عمومی این شرکت از راه اندازی نرم افزار تلفن همراه خدمات مشترکین خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، مختاری گفت: مشترکین محترم می‌توانند با مراجعه به تارنمای شرکت گاز استان یا از طریق کافه بازار نسبت به دانلود اپلیکیشن همراه گاز خوزستان اقدام نمایند.

رئیس فناوری گاز خوزستان با اشاره به ارائه خدمات الکترونیکی از طریق این نرم افزار، افزود: در این اپلیکشین که مبتنی بر اندروید طراحی شده است قابلیت‌های مختلفی از قبیل مشاهده و پرداخت آنلاین قبض، مشاهده قبوض صادر شده، مشاهده پرداخت‌های انجام شده، ثبت درخواست اعلام کارکرد، تسویه حساب، ثبت اصلاح شماره همراه جهت خدمات پیامکی، امکان دسترسی به سامانه خدمات غیر حضوری و همچنین امکان ثبت درخواست پیشنهاد و شکایات برنامه ریزی شده است.

مهدی مختاری تصریح کرد: سامانه قرائت و صدور آنی قبض نیز از اول مهرماه به صورت آزمایشی در شهرهای اهواز، دزفول و اندیمشک راه اندازی شده است که در این سامانه همکاران کنتور خوان با مراجعه به منازل و بعد از قرائت کنتور، اطلاعات را در نرم‌افزار موجود در تلفن همراه ثبت و پس از ارسال داده به سرور اصلی و پردازش اطلاعات، در چند ثانيه؛ صورتحساب گاز را بلافاصله صادر و از طریق پیامک و سرشماره 200019400 همان لحظه برای مشترک ارسال می‌کند.

رئیس فناوری گاز خوزستان با بیان اینکه در اين طرح امکان پرداخت آنی قبض از سوی مشترکين به وسیله لینک پرداخت فراهم شده است، گفت: قرائت سریع و دقیق کنتور، از بین رفتن فاصله زمانی بین قرائت و تحویل قبوض، امکان ارسال پیامک آنی صورتحساب مشترک در محل، کنترل و نظارت دقيق‌تر بر عملیات کنتور خوانی و اطمینان از عدم توزیع دیر هنگام قبوض و رعایت حقوق مشترکین را از جمله مزایا و ویژگی‌های اجراي این طرح برشمرد.

مختاری ادامه داد: علاوه بر سامانه‌های معرفی‌شده، سامانه تلفن گویا 3194 نیز در سرویس دهی به مشترکین می‌باشد که در این سامانه مشترکین می‌توانند با شماره گیری 3194 خدمات فوق را دریافت نمایند.

جهت دانلود مستقیم نسخه اندرویدی

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/19 - ٠٩:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 465

خروج
تصاویر منتخب